gündeş grup

DÜZ ve OLUKLU YÜZEYLİ SANDVİÇ PANELLER

Soğuk Hava Deposu İzolasyonunda  yalıtım malzemesinin üretildiği madde ve kalınlık değeri son derece önemlidir.

Soğuk oda sistemleri depo izolasyonlan genelde iki şekilde yapılmaktadır. Bunlardan ilki klasik inşai tip soğuk depo izolasyonudur diğer ise daha modern olan poliüretan dolgulu prefabrik panel uygulamasıdır ve şuan günümüzde en çok tercih edilen A++ soğuk oda sistemidir.

 

Sandviç Paneller görsellerde görüldüğü gibi Düz ve Oluklu Yüzeyli Sandviç panel olarak iki gruba ayrılmaktadır. Nurdağ Soğutma Panel Sistemleri olarak; tercihe ve projeye göre hem düz hem de oluklu sandviç panel üretimi ve montajı gerçekleştirmekteyiz.

1
3333
222
444
ss11
ss22
ss33
ss44
CE
İSO
sw2
ss22
ss33
ss44
İSO
CE
sw3
ss22
ss33
ss44
İSO
CE
gündeş grup

Endüstriyel tip Sandviç Paneller Teknik Özellikleri:

Her iki tarafı (Tavan ve duvar dahil olmak üzere) galvaniz astarlı ve polyester boyalıdır. Trapezli iki saç arasına 42 (±2) dan site poliüretan madde enjekte edilerek üretimi gerçekleştirilir.

Sandviç Panel yüzey malzemesi olarak ise polyester ve PVC, CRNİ, Plastisol ve Galvaniz Sac tercih edilebilir. Soğuk oda duvar panelleri özel üretilmiş olduklarından duvar ve tavan panelleri ile birleşme sağlayarak ısıyı ve soğuk havayı tamamen absorbe eder.

Yüksek Enerji tüketimine doğrudan katkı sağlayan Düz ve Oluklu Yüzeyli sandviç paneller; yüksek teknoloji ile üretilmektedir.

 

  • Pratik, hızlı montaj ve De-monte özelliği,
  • Yerden ve zamandan tasarruf sağlaması,
  • %40’a varan enerji tasarrufu,
  • Kolay temizlenebilir özelliği,
  • Hijyenik ve dayanıklı yüzey malzemesi kullanımı,
  • Yeniden kullanılabilir ve taşınabilir olması
  • Gözle kolayca kontrol edilebilir olması ve bakıma gerek duyulmaması panel izolasyonunu vazgeçilmez hale getirmiştir.

 

 

Proje kapsamında ihtiyaca göre 50 mm – 60 mm – 80 mm – 100 mm – 120 mm – 150 mm – 200 mm kalınlıklara kadar üretilebilir.

Nurdağ Panel olarak, kullandığımız ürünler A++ Enerji Tasarruflu, Korumalı, Çevre Dostu, Sağlık Bakanlığı ve Gıda Tüzüğüne uygun tesislerde üretimi gerçekleşmiş GARANTİLİ  ürünlerdir.