1hh
2hh
3hh
4hhhh
5hhh
6hhh
GÜNDEŞ GROUP

Soğuk Oda Sistemleri

Temelleri 1987 yılında atılan Gündeş Grup, 33 yılı aşan yolculuğunda değişimin ve gelişimin daima bir adım önünde olarak alanında başarılı firmalar arasında ki konumunu kararlılıkla korumaktadır.
Gündeş Grup alanında ön plana çıkmış birçok başarılı ve değerli markaya hizmet vermektedir. Sektöre sağladığı kreatif çözümler ve iş ortaklıkları ile firmalara destek veren Gündeş Grup ; Soğuk Oda Sistemleri, Toptan Sandviç Panel satışı, Panel Aksesuarları, Soğuk Oda Kapıları ve Zemin Panelleri konusunda firmalara çözüm ortağı olmaktadır. Tecrübeli ve profesyonel bir ekiple uzun süredir çalışmalarına devam eden Gündeş Grup, alanında sahip olduğu kalifiyeli uzman Montaj Ekibi ile gerçekleştirdiği satış sonrası hizmetleri ile de destek verdiği şirketlere teknik, montaj ve servis imkanı sunmaktadır.

Amacımız; siz değerli müşterilerimize yüksek teknoloji ürünlerini buluşturarak uzun yıllar performans gösterebilen sistemler kurmaktır.
Gündeş Grup olarak, kullandığımız ürünler A++ Enerji Tasarruflu, Korumalı, Çevre Dostu, Sağlık Bakanlığı ve Gıda Tüzüğüne uygun tesislerde üretimi gerçekleşmiş GARANTİLİ ürünlerdir.

GÜNDEŞ GROUP

VİZYONUMUZ

Vizyon; panel, soğutma sistemleri ve benzeri ürünler ile alanında bir dünya markası olarak alanımızda yer edinmek, uluslararası standartlarda kalitesi yüksek ürünler üretmek, yüksek teknoloji ve verimliliği yüksek olmasına rağmen enerji tasarrufu sağlayan sistemler sunmaktır

GÜNDEŞ GROUP

MİSYONUMUZ

Misyon; müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık daima çözüm odaklı olan ve neticesinde tam olarak çözümleyen, sizlerin istediklerine karşılık özel olarak tasarlanmış ürünler sunarak; fazla enerji tüketmeyen, yüksek verimlilikte inovasyonel sistemler ile müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmak; uzun yıllar alanında deneyimli uzman kadrosu ve güvenilir tedarikçi firmaları sayesinde satış sonrasında da hizmet ve zamanında ürünlerin tedariğini en iyi şekilde sağlamaktır.